Ambulatooriumi 1

Kontakt: Meeli Rauam
Tel. 5343 5968
E-post: meelir@hot.ee


Jõe 1

Kontakt: Mehis Viskar
Tel: 56 958 073
E-post: mehis.viskar@gmail.com


Jõe 2

Kontakt: Margus Kerstna
Tel. 5620 6442
E-post: joekaks@gmail.com


Jõe 2a

Kontakt: Margus Varik
Tel. 514 4631
E-post: margus.varik@dssmith.com


Jõe 3

Kontakt: Veljo Lell
Tel. 5347 5294
E-post: veljo.lell@mail.ee


Jõe 4

Kontakt: Silja Tiirmann
Tel. 53462757
E-post: joe4.yhistu@gmail.com


Liukivi 1

Kontakt: Aivar Vonk
Kontakt: Iivi Kapelman
Tel. 517 0048
E-post: aivarvonk@hot.ee ; iivi@mobicom.ee


Liukivi 3

Kontakt: Aleksander Ollo
Tel. 5346 8563
E-post: sasskala@hotmail.com


Liukivi 4

Kontakt: Tiina Rämmeld
Tel. 511 5886
E-post: kostiveretera@hot.ee


Liukivi 6

Kontakt: liukivi6@gmail.com


Liukivi põik 1

Kontakt: Anne Idavain
Tel. 526 6102
E-post: anneida@hot.ee