TRE tehnika läbiviija Maris Viires:
Igal kolmapäeval kl 19-21 Kostivere lasteaias TRE pingetest ja stressist vabastamine.
Tasu on 10€ inimene per kord.

TRE tähendab pinget ja stressi vabastavaid harjutusi (“Tension and Stress Releasing Excercises”). TRE on lihtne meetodi, milles kasutatakse kehalisi harjutusi selleks, et vabastada stressi või pingeid kehas, mis on korjunud igapäevaelust, keerulistest situatsioonidest, lühi- või pikaajalistest stressiolukordadest või traumaatilistest kogemustest (nt looduskatastroofid, sotsiaalne või koduvägivald jms). TRE koosneb harjutuste komplektist, mis aitavad vabastada kehast sügavaid pingeid, äratades keha poolt kontrollitava lihaste värisemisprotsessi, mida nimetatakse neurogeeniliseks lihasvärinaks. Meetodi unikaalsus seisneb selles, et värisemine saab alguse sügaval keha keskmes asuvaist nimme-niudelihastest. Õrnad värinad kanduvad väljapoole piki selgroogu, vabastades pingeid ristluust pealuuni. 

TRE harjutused kujutavad edast lihtsaid venitusi ja neid kasutatakse selleks, et õrnalt stimuleerida iseeneslikke lisavärinaid. Kui harjutused on peale korduvaid sessioone ära õpitud ja selgeks saadud, võib soojendusharjutusi kiirendada või asendada tavapäraste harjutustega, mida sa naguinii teed, nt käimine, jooga vms. 
Seega muutub TRE kiireks ning efektiivseks püsiva lõõgastuse saavutamise meetodiks. Lõpuks tärkavad värinad loomulikult ja iseenesest ka puhkeasendis, et alandada päeva jooksul kogunenud stressi. 
 
Tuhanded inimesed üle kogu maailma kasutavad TRE-d üha populaasemaks muutuvat efektiivsemaks tööriista, vabastamaks kroonilist traumeerivat stressi, füüsilisi pingeid ja emotsionaalseid traumasid, mis paratamatult kaasnevad argipäevasündmuste survega.